Ana Sayfa Teknoloji Samsung’un Katlanılabilir Akıllı Telefonu Galaxy Fold Ne Kadar Satış Yaptı?

Samsung’un Katlanılabilir Akıllı Telefonu Galaxy Fold Ne Kadar Satış Yaptı?

0
8
Samsung'un Katlanılabilir Akıllı Telefonu Galaxy Fold Ne Kadar Satış Yaptı?

’un Katlanılabilir Akıllı Telefonu Ne Kadar Satış Yaptı?

TechCrunch Disrupt Berlin’de konuşan Samsung Electronic Başkanı Young Sohn, Ekim ayında yaptıkları 500 bin Samsung Galaxy Fold satmayı planlamalarına rağmen 1 milyon telefonun satıldığını söyledi.
Samsung'un Katlanılabilir Akıllı Telefonu Galaxy Fold Ne Kadar Satış Yaptı?

Disrupt Berlin’deki bugünkü tartışma, inovasyon yoluyla büyümekle ilgiliydi. Satış sayıları hakkında konuşan Sohn, Samsung’un geri bildirim almak için ürün piyasaya sürme sürecini de açıkladı. Sohn’a göre, şirket Galaxy Fold gibi cihazları laboratuvarda tuttuğu sürece istenilen girdiyi elde edemiyor. Galaxy Fold’un çok sayıda geri bildirim alması da Sohn’un bu görüşünü güçlendirir nitelikte.

Samsung 2019 yılının daha başlarında katlanabilir cihazını tanıttığında piyasada çok az sayıda katlanabilir akıllı telefon bulunuyordu. Nisan ayında piyasaya sürüldükten sonra, çok sayıda kullanıcı Galaxy Fold ile yaşadığı sorunlar hakkında geri bildirimde bulundu. Samsung geri bildirimleri baz alarak kısa süre içerisinde cihaz üzerinde tekrar çalıştıktan sonra, Galaxy Fold’u eylül ayında tekrar piyasaya sürdü.

Yeni Galaxy Fold’un, bazı ekran sorunları devam etmesine rağmen, eskisine göre daha sağlam olduğu belirtiliyor. Samsung 2020 yılında ise tam olarak 6 milyon katlanabilir cihaz satmayı hedeflediğini belirtiyor.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Fold 2, Ultra İnce Ekran Teknolojisine Sahip Olacak başlıklı makalemizde Akıllı telefon, ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz