Şahin Şeker kimdir?

’a bağlı Meydan ’ın sahibi Şahin Şeker, isimli bir kadın çalışana şiddet uygularken görüntülendi. Bu görüntülerin kısa sürede internette yayılmasının ardından büyük tepki çekti. İnternetteyse Şahin Şeker kimdir, nereli, kaç yaşında gibi sorulara yanıt aranıyor. Biz de sizler için Meydan Beşiktaş’ın sahibi kim sorusunun yanıtını araştırdık ve haberimize ekledik. Peki Şahin Şeker kimdir? İşte Şahin Şeker’in Instagram ve Twitter hesabı…

Şahin Şeker Kimdir?

Şahin Şeker kimdir? Meydan Beşiktaş’ın sahibi Şahin Şeker, firmasının çalışanlarına şiddet uygularken görüntülendi. Kısa sürede büyük tepki çeken bu görüntülerin ardından Şahin Şeker hakkında internette birçok araştırma yapılmaya başlandı. Biz de Meydan Beşiktaş’ın sahibini sizler için inceledik ve haberimize ekledik. Peki Şahin Şeker kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Meydan Beşiktaş’ın sahibi kim? İşte Şahin Şeker Instagram/Twitter hesapları…

ŞAHİN ŞEKER KİMDİR?

10 Nisan Günü Meydan Beşiktaş adındaki etkinlik alanında yaşanan olayda Dorock XL çalışanı olan Gaye Akıl ve Enver isimli genç, düzenlenen bir konser için Meydan Beşiktaş adındaki etkinlik alanındaki gişede görev yapıyordu. Bilet kontrolü yapan iki çalışanın yanına gelen Meydan Beşiktaş adındaki etkinlik alanının sahibi Şahin Şeker iddiaya göre “Beni görünce beden ayağa kalkmadınız” diyerek önce Enver isimli gence, ardından Gaye Akıl isimli kadın çalışana tokat attı. Enver isimli gencin kendisini yatıştırmaya çalışmasına rağmen Şahin Şeker kadın çalışanın saçından çekerek vurmaya devam etti. Çevredeki vatandaşların araya girmesi sonucu Şahin Şeker alanı terk ederken iki çalışana daha tokat attı. Yaşanan şiddet anları ise güvenlik kameralarına an be an yansıdı. Yaşadığı şoku atlatan iki çalışan polis merkezine giderek Şahin Şeker’den şikayetçi oldu.

GÖZALTINA ALINDI

Çalışanları ettiği iddia edilen Şahin Şeker’in gözaltına alındığı bilgisi son dakika olarak duyuruldu.

İFADESİ KAN DONDURDU

Yaşadığı dehşet anlarını sosyal medya hesabından paylaşan Gaye Akıl isimli kadın çalışan, “eydan Beşiktaş’ta yapılan bir konser için gişede bilet kontrolünde çalıştığını anlatarak, mal sahibi Şahin Şeker’in yanlarına geldiğini ve kendisini gördüklerinde ayağa kalkmaları gerektiğini, neden ayağa kalkmadıklarını söyleyerek bağırmaya başladığını söyedi. İlk başta yanındaki arkadaşı Enver’e tokat attığını, ardından da kendisine dönerek ‘Beni görünce ayağa kalkacaksınız’ dedikten sonra masaya vurmaya başladığını belirtti. Özür dileyerek kendisini görmediğini, bunu demesiyle Şahin Şeker’in kendisine tokat atmaya başladığını ileri süren Gaye Akıl, ona sakin olmasını söylediğini ancak mal sahibinin kendisine vurmaya devam ettiğini belirtti. Bu dakikadan sonra ağlayarak kapıya doğru yönelen Gaye Akıl, bu kez Şahin Şeker’in buraya bir daha gelmesi durumunda kendisini ölümle tehdit ettiğini iddia ederek, arkasını dönüp bakınca daha fazla sinirlendiğini ve saçını tutup duvara çarptığını, tekme attığını kaydetti.

Gaye Akıl olanların geri kalanını şu şekilde özetledi:

Sonra da beni iterek dışarıya attı. Olaylar sırasında oğlu Doğan Şeker ve otopark görevlileri de vardı. Ancak hiç biri yardım etmedi, sadece seyirci gibi izlediler. Olayların hemen akabinde karakola gittim. Görüntüleri verdim, darp raporu aldım. Karakoldan 15 gün ses çıkmayınca savcılığa gittim. Dilekçemi verdim ve görüntüleri elden teslim ettim. Ancak 20 günden fazla zaman geçmesine rağmen hala bir geri dönüş alamadım. 5 yıldır bağlı bulunduğum şirketim, bu yaşadıklarımdan sonra, benim mağduriyetimden dolayı, bütün yatırımlarına rağmen çıkma kararı aldılar. Benim yanımda oldukları için onlara da minnettarım. Şahin Şeker için 6 ay uzaklaşma kararı çıkarttırdım ancak savcılıktan bir dönüş olmadıkça bana kötü bir şey yapmalarından korkuyorum” ifadelerini kullandı. Öte yandan Gaye Akıl’ın yöneticileri ise, “Olayın yaşandığı gece Dorock XL ekibi olarak Meydan Beşiktaş isimli mekandan markamızı çekme kararı aldık ve alandan ayrıldık. Gaye Akıl hala bizimle çalışıyor ve olayın hukuki sürecini beraber devam ettiriyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz