Reynmen Ela ne kadar izlendi? Son rakam

Youtube rekorları

Tanınmış youtuber ve şarkıcı Reynmen’in Ela isimli şarkısı çıktı! Ela şarkısı klibi de yayınlandı. Youtube Ela kaç milyon izlendi? 12 Temmuz günü yayınlanan Ela şarkısı ne kadar izlendi? Reynmen Yusuf Aktaş youtube rekorlarını kıracak mı? Ela şarkısı 1 günde ne kadar izlendi?

Reynmen Ela ne kadar izlendi

Değerli Arkadaşlar merak edilen konu izlenme sayısı kaç milyon? Kaç Milyon İzlendi konusu oldu. Reynmen gözlerime bak videosu kaç milyon izlendi? Bu gün bakımından paylaşılan başka bir deyişle (12 Temmuz 2019 Saat 19:00) da YouTube merhaba diyen Reynmen Ela şarkısı kaç milyon izlendi sizlere onun haberini yaptık.  Bu yazıyı her gün tertip edeceğim. O yüzden her vakit aktüel kalacaktır.

Değerli arkadaşlar gelelim  Reynmen Ela Kaç Milyon İzlendi bu meselenin yanıtına. Anlık olarak Gözlerime bak yalan söyleme gözlerime bak şarkısı kaç milyon izlendi sizlere onu anlatacağım.

Tanınmış youtuber ve şarkıcı Reynmen (Yusuf Aktaş) Derdim Olsun şarkısının hemen peşinden yeni şarkısı “Ela” yı da yayınladı! 12 Temmuz Cuma günü yayınlanan Ela isimli şarkısıyla Youtube Trendler’e 1. sıradan giriş yapan Reynmen, youtube rekorlarını kırmaya devam ediyor. Derdim Olsun şarkısıyla rekor kıran Reynmen, Ela şarkısıyla da rakamları alt üst etti!

Reynmen’in Ela şarkısı, Youtube’da yayınlanır yayınlanmaz büyük bir alakayla izlendi ve dinlendi! Reynmen’in yeni şarkısı Ela, yayınlandığı ilk 1 saatte tam 3 milyon izlenmeye erişerek büyük bir rekora imzaladı! Reynmen, önceden yaptığı izahta 1 günde 15 milyon izlenme olmazsa Instragram hesabını kapatacağını söylemişti. Şuana dek Ela şarkısı rekora doğru koşuyor ve 1 günde çok rahat şekilde 15 milyon izlenmeyi geçmesi bekleniyor.

YUSUF AKTAŞ REYNMEN ELA ŞARKISI REKORA KOŞUYOR 

Reynmen’in yeni şarkısı Ela, 17 saatte 10.743.986 milyon izlenmeye erişti! 12 Temmuz Cuma günü akşam üstü saatlerinde yayınlanan Ela şarkısı, 17 saatte 10.743.986 milyon izlenmeye erişerek Youtube’da rakamları alt üst etti!

Youtube Haberleri

Bir önceki yazımız olan Cahil İnsanların Ortak Özellikleri başlıklı makalemizde cahil insanlar, cahil insanların ortak noktaları ve cahiller hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz