Ana Sayfa Oyun Kategorisi PUBG Mobile’ın Yepyeni Modlarını Tanıttık

PUBG Mobile’ın Yepyeni Modlarını Tanıttık

0
5
PUBG Mobile'ın Yepyeni Modlarını Tanıttık

’ın Yepyeni Modlarını Tanıttık

Mobile oyunlar arasında en fazla oynanan Mobile’da aralık ayı ile beraber Mobile’ın 0.16.0 güncellemesine de kavuştuk. fakat bu güncellemede bir öncekilerinden farklı olarak oyun içi, haritalar ve yeni mod gibi değişikliklerle karşılaşıyoruz.

Beklendiği gibi bu ay ki PUBG Mobile yaması bir yeni dizi ve bir o kadar farklı yeni özellik getiriyor. Yeni yamayla birlikte artık:

  • Erangel karlarla kaplı beyazlar içinde olacak.
  • Klasik Modda, Erangel haritasında oynamak isteyenleri, bekleme alanında karlarla kaplı bembeyaz bir alan karşılıyor.
  • Oyuncular teleferiğe binerek karlı dağlara çıkabiliyor ve dağda snowboard yapabiliyorlar.
  • Sağlık çantaları, ağrı kesiciler, enerji içecekleri, sargı bezleri, ilk yardım kitleri, adrenalin şırıngaları ve diğer modlardaki bazı malzemeler bundan sonra hareket halindeyken de kullanılabilecek fakat hareket hızınızı biraz düşürecek.

PUBG Mobile'ın Yepyeni Modlarını Tanıttık

Belki de oyuncuları en çok ilgilendirecek yenilik ise Mekanik Öfke. Bu modda araçlı savaşlar başlıyor. Moda girmek isteyen oyuncular iki gruba ayrılıyor. Mitralyöz ve RPG gibi ağır silahlarla donatılmış olan araçlarla oynadığınız bu modda bir oyuncu şoför koltuğuna oturuyor, diğer oyuncu ise nişancı görevine atanıyor. Fakat şoför olan kişi sadece direksiyon çevirmeyerek aynı zamanda ateş de edebiliyor. Mekanik Öfke Takımlı Ölüm Maçı modunda, rakip aracı yok ettiğiniz taktirde puan kazanıyorsunuz. Mekanik Öfke Savaş Puanı modundaysa yeterli sayıda puanı toplayan taraf, oyunun kazananı oluyor.

PUBG Mobile'ın Yepyeni Modlarını Tanıttık

Yapılan güncelleme ile artık oyun içinde birinci veya üçüncü bakış açısını değiştirebilirsiniz. Bu da basit bir kontrolör tuşu ile gerçekleşiyor. Güncellemenin en sevindirici kısmı ise artık  oyun içinde takım arkadaşlarına saldıran oyuncular şikayet edilirse o maç içindeki diğer eylemlerden men ediliyor.

Bir önceki yazımız olan PES2020 Özellikleri ve PES2020 Fiyatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz