Ana Sayfa Film Konuları La Casa De Papel 3. sezon İzle

La Casa De Papel 3. sezon İzle

0
20
La casa de papel dizisi konusu

La Casa De Papel 3. sezon İzle

La Casa De Papel 3. sezon İzle
La casa de papel dizisi 3.sezon izle

La Casa De Papel 3. sezon ne zaman? dizinin sevenleri tarafından heyecanla merak ediliyor. Bir dijital yayın platformu dizisi olan La Casa De Papel‘in ilk 2 sezonu yayınlanmıştı ve oldukça fazla beğeni toplamıştı. İspanya’da gerçekleştirilen darphane soygununun hemen peşinden büyük bir tutar ile yeni hayatlarına başlayan ekibin 3.sezonda neler yapacağı merak konusu oldu. La Casa De Papel 3.sezonu için tarih verilmişti. La Casa De Papel 3. sezon ne vakit saat kaçta? diye merak edenler için cevabı haberimizde..

La Casa De Papel 3. sezon ne vakit? yoğun olarak araştırılıyordu. La Casa De Papel 3. sezon 8 bölüm şeklinde yayınlandı.. La Casa De Papel 3. sezon fragmanında Berlin’in ortaya çıkışı dizinin takipçileri tarafından büyük heyecanla karşılanmıştı.La Casa De Papel’in yeni sezonunda diziye üç yeni karakter katıldı. Geçen sezon polis Raquel Murillo olarak rol alan Itziar Ituno ve yeni katılan karakterlere de şehir isimleri verildi.  La Casa De Papel 3. sezon ne zaman saat kaçta? diye merak edenler için cevabı haberimizde..

LA CASA DE PAPEL NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Netflix Türkiye’nin Youtube kanalı üzerinden yayınlanan fragmanda La Casa De Papel’in 3. sezon 8 bölüm şeklinde yayınlandı. Şimdilik Fragamanın olduğu yerde 1.bölüm yayınlanacaktır.

LA CASA DE PAPEL OYUNCULARI

Alvaro Morte – El Profesor

Ursula Corbero – Tokyo

Miguel Herrán – Rio

Pedro Alonso – Berlin

Darko Peric – Helsinki

Jaime Lorente – Denver

Esther Acebo – Stockholm

Alba Flores – Nairobi

YENİ KATILANLAR OYUNCULAR

Rodrigo de la Serna – Palermo

Luka Peros – Marsilya

Hovik Keuchkerian – Bogota

Itziar Ituno (Daha önceki sezonlarda polis Raquel Murillo) – Lizbon

LA CASA DE PAPEL İLE İLGİLİ

La Casa De Papel, Álex Pina tarafından İspanya’daki Antena 3 kanalı için yaratılan bir soygun dizisi. 2 parça halinde yayınlanan tek sezonluk bir dizidir. 2 Mayıs 2017’de ilk sefer yayınlanmış, 23 Kasım 2017’de bitmiştir. Úrsula Corberó, Paco Tous ve Alba Flores gibi oyuncular oynamaktadır. İki sezondan oluşan dizinin ilk sezonunun müddetleri yine tertip ederek 9 bölümden 13 bölüme çıkartılmıştır ve 25 Aralık 2017’de Netflix’e ilave etmiştir.

Bir önceki yazımız olan La Casa De Papel dizisinin konusu nedir başlıklı makalemizde la casa de papel hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz