Ana Sayfa Teknoloji Huawei EMUI 10 tanıtım tarihi 

Huawei EMUI 10 tanıtım tarihi 

0
42

tarihi

Huawei EMUI 10 tanıtım tarihi 

Huawei kullanıcıları tarafından merakla beklenen EMUI 10 aktüellemesi ile ilgili bir takım iyi haberlerimiz var.  tanıtım tarihi şirket tarafından izah etti.

Huawei tanıtım tarihi belli oldu

Huawei’nin 9 Ağustos – 11 Ağustos tarihleri arasında tertip edeceği Huawei Geliştirici Konferansı’nda pek çok yenilik duyurulacak. Şirketin yayın tasarınına bakıldığında yeni EMUI sürümü konusunda bir lansmanın da gerçekleştirileceği gözüküyor. Bu aktüellemeyi alan akıllı telefonlar, yeni arayüz ile bir takım yeni işlevlere sahip olacak.

Android Q tabanlı EMUI 10 şu an çok kısıtlı da olsa beta kullanımına sahip. 9 Ağustos tarihinde yapılacak olan resmi ilan ile beraber yazılımın, kararlı bir şekilde dağıtımına ağır ağır başlanacağı düşünülüyor. Bununla beraber bu etkinlik ile ilgili merak edilen ayrıntılardan birisi de, Huawei’nin kendi işletimsistemini duyurup duyurmayacağı noktasında.

Huawei EMUI 10 alacak modeller

Huawei şu an için en az on yedi aletin aktüelleme almasına net olarakbaktıklarını belirtti. Bu modellerin haricinde, başka modellerin de aktüelleme alması oldukça muhtemel. Huawei tarafından aktüelleme almasına kesin gözüyle bakılan modellere şu şekilde sıralanıyor:

Huawei P30 Lite / P30 / P30 Pro

Huawei Mate 20 Lite / Mate 20 / Mate 20 Pro / Porsche Design Mate 20 RS

Huawei P Smart 2019 / P Smart+ 2019 / P Smart Z

Huawei Mate 20 X / Mate 20 X 5G

Huawei P20 / P20 Pro

Huawei Mate 10 / Mate 10 Pro / Porsche Design Mate 10

Bir önceki yazımız olan Türkiye 'dijital dönüşüm'ün neresinde? başlıklı makalemizde dijital dönüşüm, ekonomi ve teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz