Ben Geskin 'in Katlanabilir iPhone Konsept Tasarımı

Ben Geskin ‘in Katlanabilir Konsept Tasarımı

Apple, katlanabilir telefon çalışmalarıyla bazen gündeme gelse de, çalışmalarını her zamanki gibi ağırdan alıyor. Cupertino merkezli teknoloji devi, Samsung, Motorola ve Huawei gibi katlanabilir cihazlarıyla gündeme gelen firmalara ayak uydurma konusunda hiç acele etmiyor.

Analistler, Apple’ın katlanabilir iPhone üzerinde çalışmalar yürüttüğünü ve 2021 yılında lansman yapacağını belirtiyor. Samsung o süre zarfına kadar 3. katlanabilir telefonunu ortaya çıkaracak ve ilerleyen yıllarda katlanabilir telefonların yükselip yükselmeyeceği konusunda daha iyi bir çıkarımda bulunulabilecek. Apple ise muhtemelen katlanabilir teknolojiyi yine rakiplerinden daha geç benimseyecek ve Android rakiplerini zorlayacak yeniliklerle sunacak.

Ben Geskin 'in Katlanabilir iPhone Konsept Tasarımı

Konsept cihaz tasarımları yapan Ben Geskin, katlanabilir iPhone’lar için sabırsızlanan Apple hayran kitlesi için bir tasarım yaptı. Tasarımcının konsepti ise şirkete ilham kaynağı olabilecek kadar başarılı görünüyor.

Geskin, Twitter üzerinden paylaştığı konsepte ek olarak, “Apple Pencil destekli ~ 8 inç ProMotion ekranlı ’u gerçekten istiyorum.” dedi. Açıldığında büyük bir ekrana sahip olan katlanabilir iPhone, katlandığında ise ortaya çıkan geniş ön ekranıyla yine telefon olarak kullanılabiliyor.

Cihaz, biraz konsept sızıntılarına biraz da tüketicilerin beklentilerine göre tasarlandı. Geskin’in görselleri, katlanabilir İphone tasarımlarını önemli ölçüde yansıtıyor olabilir. Şirket, esnek ekranlarla ilgili bazı tasarımlar için patent aldı ve katlanabilir iPhone’a şimdiden büyük bir ilgi duyuluyor.

 

Bir önceki yazımız olan Nova 6 SE’nin Yenilenmiş Versiyonu Huawei P40 Lite Olarak Karşımıza Çıkacak başlıklı makalemizde huawei, Huawei Nova 6SE ve Huawei P40 Lite hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz