Koei Tecmo’un 2018 yılında çıkardığı oyunu hakkında genel bir bilgi içeren yazımızda aynı zamanda Steam üzerinden bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlanacak olan kostümlerine de ulaşmanız mümkündür. 

Dünya çapında severek izlenen bir adet animesi ve birçok okuru bulunan bir adet mangası bulunan Attack on Titan serisinin oyununun çıktığını da görmüştük. Hatta biraz eleştiri almasıyla birlikte geçen sene ikinci versiyonu yayınlanan oyunda oldukça eğlenceli dakikalar geçirmek mümkün hale geliyor.

Attack on Titan 2 ile Enseye Odaklan

Attack on Titan 2 oyununda duvarlara tırmanabiliyor, hatta evlerin üstünden uçabiliyorsunuz. Aksiyon dolu anlar yaşayacağınız bu oyun dinamiklerinde en önemli olan kısım bu değil tabi ki. Oyunun manga ve anime serisini seyredenlerin oldukça aşina olduğu gibi oyunda Titan adı verilen devler bulunmaktalar. Kollarına ve bacaklarına vurulan darbeler pek etki etmese de enselerine odaklanmak oldukça faydalı olabiliyor. Bu yüzden enseye odaklanmak oyundaki en büyük amaç diyebiliriz.

Oyunda çeşitli karakterler ve kostümler bulunuyor. Bir süreliğine ücretsiz yararlanabileceğiniz kostümleri yazının sonlarına doğru vereceğim. Oyunda aynı zamanda takım arası duygu kuvvetlendirmeye çalışılmış. Eğer takım arkadaşlarından birisi kaybedilirse takımdaki diğer karakterler bazı duygusal tepkiler verebiliyor. Bu tepkilerin oyuna renk kattığı şüphe edilmez bir gerçek.

Oyunda aksiyonun üst düzeyde yaşandığı kadar Role Play (Rol yapma) sistemininde geliştiğini söylemek mümkün. Karakterleri istediğimiz doğrultusunda geliştirebileceğimiz gibi daha önce belirttiğimiz yapay zeka duygu tepkileri ile de oyunda gelişmiş bir rol yapmanın yer aldığını söyleme mümkün.

Attack On Titan 2 Ücretsiz Steam Kostümleri

Birçok hayranı bulunan ve Hajime Isıyama tarafından yazılan – çizime dökülen efsane mangalar arasında yer alan Attack On Titan serisinin ikinci oyunu bir süredir Steam üzerinden yayındaydı. Oyunda çeşitli kostümlere ücretli şekilde ulaşılabiliyordu. Ancak oyunu yayınlayan firma bizlere gösterdi ki bu kostümlerde belli sürelerde indirim yapılıyor. Hatta ücretsiz bile dağıtılabiliyor. Şuanda oyunda Christa, Levi, Kenny ve Mikasa karakterlerine ait kostümler ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Attack On Titan 2 Oyununda Ücretsiz Kostümler

Aşağıda yer verdiğimiz kostümlere 1 Ağustos 2019 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Kostümleri bir kere indirmeniz halinde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Kostümleri indirebilmeniz için tek şart ise Attak on Titan 2 oyununa sahip olmanız. Ardından aşağıda yer verdiğimiz kostüm bağlantılarına tıklamanız ve Steam hesabınıza kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız. Eğer bilgisayarınızda Steam programı yüklüyse, program üzerinden kostüm adını aratarak da ücretsiz bir şekilde indirme sağlayabilirsiniz. Unutmayın bu kostümler kısa bir süreliğine ücretsiz durumdalar. Bu fırsatı hemen değerlendirmek için verilen süreyi iyi değerlendirin. Aynı zamanda oyunu oynayan diğer arkadaşlarınızı da bu fırsattan haberdar etmeyi unutmayın.

1- Christa

Attack On Titan 2 Oyununda Ücretsiz Kostümler

2- Kenny

Attack On Titan 2 Oyununda Ücretsiz Kostümler

3- Mikasa

Attack On Titan 2 Oyununda Ücretsiz Kostümler

4- Levi

Attack On Titan 2 Oyununda Ücretsiz Kostümler

Bir önceki yazımız olan League Of Legends Taktik Savaşları Nedir? Nasıl Oynanır? başlıklı makalemizde nasıl oynanır, nedir ve rehber hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz