PUBG’nin Yaratıcısı PlayerUnknown’ dan Yeni Oyun: Prologue

PUBG’nin tasarımcısı Brendan “PlayerUnknown” Greene, Prologue adlı yeni bir proje üzerinde çalışttığını belirtti. Prologue, The Game Awards 2019 etkinliğinde kısa ve oldukça gizemli bir fragmanla duyuruldu.
Oyunun fragmanı, bitki ve kayalarla kaplı yeşil bir ormanda geçiyor. Sağanak yağmur yağıyor, şimşekler çakıyor ve korkmuş olduğu anlaşılan bir çocuğun nefes alış verişleriyle, yakındaki bir köpeğin havlaması duyuluyor. Sonunda ilerideki bir noktaya yıldırım düşmesiyle kamera açı değişiyor ve fragman burada sona eriyor.

Prologue, gizemli fragmanı ile şimdiden heyecan oluşturmayı başardı.

 

Sitede oyun hakkında küçük bir açıklama sunulsa da, hikayesi ya da fragmanı hakkında daha fazla bilgi verilmiyor. Sitede yer alan açıklamada, Prologue, ” Yeni teknolojilerin ve oyun deneyimlerinin keşfi. Bu oyundaki amacımız, oyunculara her oynadıklarında benzersiz ve unutulmaz deneyimler yaşatmak.” tanımına yer veriliyor.

Bir önceki yazımız olan PUBG Mobile'ın Yepyeni Modlarını Tanıttık başlıklı makalemizde PUBG, PUBG Mobile ve PUBG Mobile'nın yeni modu hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz