12 Xiaomi Telefon Modeli İçin Kararlı MIUI 11 Sürümü Yayınlandı

12 Telefon Modeli İçin Kararlı Yayınlandı

Xiaomi telefon modeli için kararlı miui 11 sürümü yayınlandı
Xiaomi, akıllı telefonlarında kullandığı miui arayüzünü güncellemeye başladı. şu an için çin’deki telefonlara gösterilen miui 11 güncellemesi, kasım ayı içerisinde üç etapta kullanıcılara sunulacak. Güncellemenin Türkiye’ye ne vakit geleceği ise henüz bilinmiyor.

Çinli teknoloji devi xiaomi’nin arayüzü “miui”, bir çok kullanıcı tarafınca sevilerek kullanılıyor. Kullanıcıların ilgisini yakından takip eden ve bu ilginin azalmasını istemeyen xiaomi de eski telefon modellerine bile yeni miui güncellemeleri sunmaya devam ediyor. şirket şimdi, son arayüzü olan miui 11’in kararlı sürümünü çin’deki 12 farklı modeli için kullanıcıların hizmetine sundu.

12 Xiaomi Telefon Modeli İçin Kararlı MIUI 11 Sürümü Yayınlandı

Yeni sürümün çin’de başlatılmış olması aslında beklenen ve sıradanlaşan bir vaziyet. Dolatyısıyla Türkiye ve diğer ülkelerdeki xiaomi kullananlarının bir müddet daha miui 11’in kararlı sürümünü beklemek durumunda olduklarını söyleyebiliriz. Tüketicilerin beklemeleri gereken süre şu an için tam olarak bilinmese de bu sürenin çok da uzun olması beklenmiyor.

İlk etapta miui 11 güncellemesi alacak xiaomi modelleri şu şekilde;

Xiaomi mil 9 pro 5 g
Xiaomi mil 6
Xiaomi mil 2 karışımı
Xiaomi redmi not 7
Xiaomi mi CC9
Xiaomi mil 9
Xiaomi redmi k20 pro
Xiaomi redmi 6 pro
Xiaomi mi not 3
Xiaomi redmi s2
Xiaomi redmi not 5a
Xiaomi redmi 7a

Sadece çinli teknoloji devi, miui 11 güncellemesini sunacağı telefon modellerini sadece bunlarla sınırlamıyor. Güncelleme periyodunun ikinci etabında ise şu telefon modelleri miui 11 güncellemesini almaya başlayacaklar;

Xiaomi mi 9 se
xiaomi mi mix 3
xiaomi mi mix 2s
xiaomi mi 8
xiaomi mi 8 se
xiaomi mi 8 keşif
xiaomi mi 8 pro
xiaomi mi 8 lite xiaomi
mi max 3
xiaomi redmi 7
xiaomi redmi not 7 pro
xiaomi redmi k20

Bir önceki yazımız olan Samsung Katlanabilir Telefonlar Üzerinde 6 Yıldır Çalışıyor başlıklı makalemizde katlanılabilir telefon, samsung ve samsungun çalışmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz